Besök oss på Logistik och Transport

På mässan berättar vi mer om våra hissautomater och hur vi strävar efter att leverera så effektiva lösningar som möjligt. Logistik & Transport hålls den 16-17 november på Svenska Mässan, Göteborg.

Weland Solutions har levererat svensktillverkade hissautomater i över 15 år. Vi arbetar alltid nära våra kunder och försöker alltid tillgodose deras behov. Weland Solutions strävar efter att alltid leverera så effektiva lösningar som möjligt.

Vår styrka är vår höga kompetens och lyhördhet. Weland Solutions erfarenhet och lyhördhet har gjort att vi levererat till stora företag som Gekås, Getinge AB och Rolls-Royce.

Logistik & Transport är Nordens ledande mässa och konferens inom logistik- och transportlösningar. Vi finns i monter A03:02.